Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking

  • 400 m²
  • 1 slaapkamer
  • 4 badkamers

Deze 1-slaapkamer Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking Marrakesh ligt op slechts 6 minuten wandelafstand van Les Bains de Marrakech en beschikt over een buitenzwembad en een terras voor een ontspannen verblijf. Deze 400 m² grote villa is geschikt voor maximaal 8 gasten en biedt toegang tot de Saaditombes, gelegen op 650 meter ervandaan.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze accommodatie. Kasbah Cafe bevindt zich in de buurt van de gesitueerde in Marrakesh Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking en serveert Marokkaanse gerechten.

Deze villa heeft een welgelegen locatie op slechts 8 minuten lopen van de Kasbah-moskee en een paar momenten van het busstation Bab Ksiba. Deze gesitueerde in Marrakesh Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Majorelletuin, op 3 km afstand. Deze 4-badkamer woning ligt in de Agdal wijk van de stad, op 20 minuten wandelen van historische bezienswaardigheden zoals het Bahia Paleis. De luchthaven Marrakech Menara bevindt zich op 5 km afstand, terwijl de treinhalte van Marrakesh op 3 km afstand van deze villa.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking Marrakesh
Douar Ait Boutalat
Mobiele prijsaanbieding

Douar Ait Boutalat

239 m van de accommodatie
USD 608 USD 547
per nacht
Riad Jedda Exclusive & New With Pool For 6 Pax With Free Breakfast
Mobiele prijsaanbieding

Riad Jedda Exclusive & New With Pool For 6 Pax With Free Breakfast

280 m van de accommodatie
USD 275 USD 248
per nacht
Riad Dar Rafael
Mobiele prijsaanbieding

Riad Dar Rafael

400 m van de accommodatie
USD 464 USD 418
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    4,5 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Recreatie

    • Verwarmd zwembad
    • Buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking?
      U kunt een bezoek brengen aan Les Bains de Marrakech, gelegen 8 Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking.
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking?
      Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking is op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 10 minuten rijden.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking?
      Gasten van Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking dienen uiterlijk om 21:00 in te checken en tot 12:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn onder andere Cafe Clock en Le Makassar.
    • Heeft de villa een keuken?
      Ja, de villa heeft een complete keuken.
    • Staat Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking open voor gasten met huisdieren?
      Huisdieren zijn helaas niet toegestaan op het terrein.
    • Heeft Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking een bubbelbad?
      Ja, Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking biedt een jacuzzi.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking?
      Gasten kunnen de Djemaa el Fna bezoeken, gunstig gelegen binnen een paar straten van Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    4,5 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Villa Alia - Piscine Chauffee - 4 Bedroom Ba - Wifi - Parking Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten